208k views
3 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary.

$180 for 16 ft2

User Danielorn
by
6.1k points

1 Answer

1 vote

Answer: 11.20

Step-by-step explanation: i'm not good at rounding

User Khalid Afridi
by
5.7k points