47.2k views
2 votes
4.1 Unit Rates

Find each unit rate. Round to the nearest hundredth, if nece
1. $140 for 18 ft?

User Jelaby
by
8.2k points

1 Answer

5 votes

Answer: 17.5

Explanation:

User Erfan Azary
by
8.4k points

Related questions

1 answer
2 votes
20.0k views
1 answer
2 votes
46.3k views
2 answers
2 votes
102k views