79.6k views
1 vote
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $290 for 18 ft2

User DJPlayer
by
7.9k points

1 Answer

4 votes

Answer:16.110

Explanation:

User Joppe Geluykens
by
7.7k points