79.6k views
1 vote
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $290 for 18 ft2

User DJPlayer
by
8.1k points

1 Answer

4 votes

Answer:16.110

Explanation:

User Joppe Geluykens
by
8.4k points

Related questions

1 answer
2 votes
114k views
1 answer
5 votes
36.3k views