28.6k views
0 votes
Apple puff cereal is $3.99 for 24 ounces. What is the price per ounce?

User Amit
by
7.7k points

1 Answer

7 votes

Answer:

Cereal

Explanation:

User Chameron
by
7.4k points

Related questions

asked Jul 18, 2024 93.7k views
Sudharsan S asked Jul 18, 2024
by Sudharsan S
9.2k points
1 answer
1 vote
93.7k views
1 answer
2 votes
67.2k views