Answer:
1. 16.89/10 bars=1.689=$1.69 per bar
2. 16.54/12 bars=1.378...=$1.38 per bar
3. 12 pack
4. 1.69/2.2 oz=$0.77 per ounce
5. 1.38/1.5 oz=$0.92 per ounce
6. 10 pack
7. 12 pack
8. 10 pack
6.5m questions
8.7m answers