200k views
5 votes
Pls help me I will give u 100 points and put which answer is which

Pls help me I will give u 100 points and put which answer is which-example-1
User Timothy C
by
5.4k points

1 Answer

3 votes

Answer:

1. 16.89/10 bars=1.689=$1.69 per bar

2. 16.54/12 bars=1.378...=$1.38 per bar

3. 12 pack

4. 1.69/2.2 oz=$0.77 per ounce

5. 1.38/1.5 oz=$0.92 per ounce

6. 10 pack

7. 12 pack

8. 10 pack

User Hayi
by
6.8k points