111k views
2 votes
Calculate the unit rate (price per box) $12 for 5 boxes

1 Answer

5 votes
I think the Awnser is 2.40$ I’m not sure
User ZXynK
by
8.5k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories