115k views
0 votes
The cost of 3 scarves is $72.75. What is the unit price?

1 Answer

7 votes

Answer:

$24,25

Explanation:

72.75 รท 3 = 24,25

User Jitin
by
5.4k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.