22.1k views
1 vote
The cost of 9 scares is $78.75 what is the unit price ?

1 Answer

5 votes

Answer:

$8.75

Explanation:

User Veshraj Joshi
by
8.5k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories