Answer: I think it the second one
Explanation:
Answer:
The variable x represents the - cost per pound of meat
The variable y represents the - cost per pound of cheese
The deli charges $4.50 for - a pound of meat
got it correct for edgen 2020
5.1m questions
6.7m answers