225k views
5 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary.

$3.99 for 19 lb
The unit rate is $

User Aloo
by
6.7k points

2 Answers

5 votes
The answer to the question is 0.21
User Mcoolive
by
7.1k points
5 votes

Answer:

0.21

Explanation:

User Hyperspasm
by
7.3k points