39.4k views
1 vote
Unit rate for $32.05 for 15 gal

User Bugs Bunny
by
5.0k points

1 Answer

6 votes

Answer:

im having the same problem,

Explanation:

maybe search it up on google and see what comes up

User Mosheb
by
4.8k points