187k views
2 votes
Skylar buys 4 cookies. What is his total cost? (The cookies cost $1.65)

User Whytespot
by
5.3k points

2 Answers

2 votes

Answer:

6.6 is the answer

Explanation:

User Harsha Pulikollu
by
5.1k points
7 votes
1.65 x 4 = $6.6 total cost
User Durum
by
5.6k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.