Answer:
I did this erlier but...
1) Wallmart
2)16 Oz
3)You woluld save 7 cent per pound by choosing the 11 lbs turkey.
4)You would save $2.00 per notebook. You would save $10.00 buy buying 5.
Explanation:
You divide the price by size.
Exaple:
3.99/12