31.3k views
4 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary.
$370 for 12 ft2

1 Answer

5 votes

Answer:

30.80

Explanation:

$370/12ft^2

User Alroc
by
8.4k points

No related questions found