Answer:
$34.5
Explanation:
Turning the 3/4 into a decimal would be .75, .75 can go into 7.5 10 times. You would multiply 10 by the cost $3.45 and you would get $34.5 for 7.5 lbs of walnuts.
7.8m questions
10.4m answers