154k views
1 vote
A 4-pound bag of charcoal coasts $7.44. what is the unit price?

User SanitLee
by
5.6k points

1 Answer

0 votes

Answer: use a calculator or ask for help

Explanation:

User Cash
by
4.9k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.