154k views
3 votes
Help me im dying and i

Help me im dying and i-example-1
User Matlabit
by
4.8k points

2 Answers

6 votes

Answer:

Nutty Crunch is better

Explanation:

User Hauke Mallow
by
5.0k points
1 vote

Answer:

The better bar to buy is the Nutty Crunch

Explanation:

4.74 / 6 = 0.79 per bar

7.80 / 10 = 0.78 per bar

:)

User Serhii Mamontov
by
5.1k points