132k views
0 votes
If you have 382 blocks that cost 44$ how much would it cost for 1 block​

User Mumbles
by
7.4k points

2 Answers

4 votes

Answer:

about 0.12 cents dollars or 12 cents.

Explanation:

I divided 44 and 382. Hope this helps!

User BomberBus
by
8.0k points
1 vote

Answer:

Im pretty sure the answer in $8.70

Explanation:

All you have to do is 382 divided by 44

User James Tomasino
by
8.1k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.