75.4k views
2 votes
Express the rate as a unit rate and round to the nearest cent if necessary.

$14.00 for 4.5 pounds of beef

Please help

1 Answer

5 votes

Answer:

789

Explanation:

User Marcus Gomes
by
8.8k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.