143k views
3 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $340 for 14 ft2

User Grynets
by
4.6k points

2 Answers

2 votes

Answer:

The answer would be 24.29

User Weichch
by
4.7k points
4 votes

Answer:

24.29

Explanation:

User Jellomonkey
by
4.9k points