14.7k views
2 votes
Find the unit rate. Round to the nearest hundredth, if necessary. $300 for 16 ft2

1 Answer

4 votes

im guessing $300 for 20ft2

User Sbensu
by
5.2k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.