10.8k views
3 votes
A grocery store sells a bag of 6 oranges for $3.90. What is the unit cost?

Pls Answer and I shall give u a- Thank You - Vielen Dank

1 Answer

5 votes

Answer:

it would be 0.64

Explanation:

User Npace
by
4.8k points