RJ and Ethan want to split a taco party pack from Taco Bell. The party pack costs $13.25. Together, RJ and Ethan. have $14.50. Since they have some money left over, they want to purchase two orders of cinnamon twists for an additional $2 (for both orders). Do they have enough money to purchase both the taco party pack and the cinnamon twists?