92.4k views
3 votes
Unit rate of $360 for 14 ft2

User Stomcavage
by
7.6k points

1 Answer

4 votes

Answer:

hi

Explanation:

30 feet per feet

User Mark McLaren
by
8.6k points

Related questions

asked Oct 16, 2023 103k views
LatinSuD asked Oct 16, 2023
by LatinSuD
8.4k points
1 answer
1 vote
103k views