139k views
0 votes
Which is better buy? $1.50 for 5oz or $1.20 3oz

User Luin
by
4.8k points

1 Answer

7 votes

Answer:

The first one 1.50 for 5oz

Explanation:

User Murtaza Manasawala
by
4.7k points