97.6k views
5 votes
Find the unit rate : $140 for 18 ft of grass
PLZ ANSWER PLZ PLZ PLZ PLZ PLZ AND TYY

User Ub
by
8.3k points

2 Answers

4 votes

Answer:

Approximately 7.78 (Rounded)

Explanation:

User Fabian Barney
by
8.0k points
3 votes

Answer:

The answer is 7.78

Explanation:

User Josh Bothun
by
7.8k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories