97.6k views
5 votes
Find the unit rate : $140 for 18 ft of grass
PLZ ANSWER PLZ PLZ PLZ PLZ PLZ AND TYY

User Ub
by
5.1k points

2 Answers

4 votes

Answer:

Approximately 7.78 (Rounded)

Explanation:

User Fabian Barney
by
4.9k points
3 votes

Answer:

The answer is 7.78

Explanation:

User Josh Bothun
by
4.7k points