226k views
0 votes
Mr. Swanson bought a package of 10 disposable razors for $6.30.He found that each razor lasted for 1 week. What was the cost per day?

User NSouth
by
4.9k points

1 Answer

3 votes

Answer:

don't even know hope u get it tho

User Jeremy Halliwell
by
4.7k points