44.8k views
1 vote
A box of 21 holiday cards sells for $3.99. What is the unit price per card?

$0.02
$0.19
$3.78
$5.26

User Billaraw
by
5.8k points

1 Answer

4 votes

Answer:

$0.19

Explanation:

User Kif
by
5.8k points