Answer:
$5.40 for 12 letters
Explanation:
you need to find the cost for 1 unit then multiply that by 12, so you take the cost (4.50) and divide it by letters (10) so you get 0.45. So that is the cost of q letter, then you that that unit rate and multi[ly it by the number that you need to figure out (12) so .45x12=5.40
12 letters=$5.40