89.5k views
4 votes
If 3-3\4 lb of candy cost $20.25 how much would 1 lb of candy be?

User Reigertje
by
5.6k points

1 Answer

5 votes

Answer: Si 3-3 \ 4 lb de dulces cuestan $ 20.25, ¿cuánto sería 1 lb de dulces

Explanation:

User Nate Schreiner
by
5.6k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.