menu
QAmmunity.org
Login
Register
My account
Edit my Profile
Private messages
My favorites
Register
Ask a Question
Questions
Unanswered
Tags
Categories
Ask a Question
IT cost $11 for 15 granola bars. What is the unit price , un dollars per granila bar , rouned to the nearest hundredth.?
asked
Dec 19, 2021
98.2k
views
0
votes
IT cost $11 for 15 granola bars.
What is the unit price , un dollars per granila bar , rouned to the nearest hundredth.?
Mathematics
college
Marcel Ceban
asked
by
Marcel Ceban
5.4k
points
answer
comment
share this
share
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Please
log in
or
register
to answer this question.
2
Answers
2
votes
Answer: yee yee nation
Explanation:
Bludwarf
answered
Dec 19, 2021
by
Bludwarf
5.3k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
5
votes
Answer:
$1.36
Explanation:
Ashish Chaudhary
answered
Dec 23, 2021
by
Ashish Chaudhary
4.6k
points
ask related question
comment
share this
0 Comments
Please
log in
or
register
to add a comment.
Ask a Question
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.
5.6m
questions
7.3m
answers
Other Questions
What is the value of x? (-4) - x = 5
Can someone help me with 5??? ASAP?
1/7 + 3/14 equivalent fractions
185g in the ratio 2:3
(3x1,000,000)+(3x100,000)+(2x100) what is this number written in standard form?
Twitter
WhatsApp
Facebook
Reddit
LinkedIn
Email
Link Copied!
Copy
Search QAmmunity.org