98.2k views
0 votes
IT cost $11 for 15 granola bars.

What is the unit price , un dollars per granila bar , rouned to the nearest hundredth.?​

2 Answers

2 votes

Answer: yee yee nation

Explanation:

User Bludwarf
by
8.1k points
5 votes

Answer:

$1.36

Explanation:

User Ashish Chaudhary
by
7.3k points