Answer: $65 million
Step-by-step explanation:
The Free Cash Flow will be calculated as:
= EBIT(1-t) + Dep & Amortisation- Changes in Working Capital- Capital Expenditure
= 250(1-30%) + 100 - 200 - 10
= 250(0.7) + 100 - 200 - 10
= 175 + 100 - 210
= $65 million