35.3k views
2 votes
I need help ASAP

Which is the best deal?
OA) $56 for 25 gallons
O B) $32.05 for 15 gallons
O C) $51.29 for 23 gallons
OD) $22.50 for 10 gallons

2 Answers

5 votes
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
User Roydukkey
by
5.1k points
5 votes

A is the correct answer

User Hfossli
by
4.1k points