Answer:
The probability is

Explanation:
From the question we are told that
The percentage of parents that have one child under 18 in their homes is k = 15%
The percentage of parents that have two children is T = 65%
The percentage of parents that have three or more children is Y = 20%
Generally the probability that any given family who is selected have two or more children at home is mathematically evaluated as

=>

=>
