Answer:
I think around 17 min...
Explanation:
there is 60 sec in a minute so divide 60/8 , divide 60/6, then add them together....
60/8= 7.5 and 60/ 6=10
so 7.5+10 = 17.5
somewhere around there
7.8m questions
10.4m answers