94.4k views
4 votes
A grocery store sells a bag of 6 oranges for $3.30. What is the unit cost?

User Kaykay
by
5.0k points

1 Answer

5 votes

Answer:19.8$

Explanation:

User Arseniyandru
by
4.9k points