80.2k views
5 votes
Which is the better buy? 12 oz bag of Doritos for $3.60 or a 3 oz bag for
$1.50. *

User Dahi
by
8.5k points

1 Answer

3 votes
12 ox bag of Doritos for 3.60
User GrkEngineer
by
8.8k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories