113k views
3 votes
Determine the rate and the unit rate. $18 for 6 volleyballs

User Magic
by
8.2k points

1 Answer

5 votes

Answer:

3.00$ is the answer

User Zglin
by
8.1k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.