Answer:
Tulips
Explanation:
7÷2 is 3.50$ Each Rose costs 3.50$
9÷3 is 3$ Each Liliy costs 3$
11÷4 is 2.75$ Each Tulip costs 2.75$
6.2m questions
8.2m answers