224k views
0 votes
Question:

$1.59 for 12 shells

User Kush Patel
by
8.3k points

2 Answers

6 votes

Answer:

13 cents

Explanation:

1.59 divided by 12

User Brian Vosburgh
by
8.4k points
2 votes

Answer:

about $0.13

Explanation:

User Proton
by
8.2k points

No related questions found

Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.

9.4m questions

12.2m answers

Categories