16.8k views
4 votes
Write an equation of the line below.

User Amala
by
8.8k points

2 Answers

4 votes

Answer:

2x-3^2=10x

Explanation:

User Theblitz
by
7.1k points
3 votes

Answer:

An 8-pack of frozen waffles costs $6.91. What is the unit price, rounded to the nearest cent?

Explanation:

teel me answer wuick

User Dauren Akilbekov
by
6.8k points