87.3k views
3 votes
$24 in 2hours find the unit rate?

User ZakiMa
by
5.2k points

1 Answer

4 votes

Answer:

12 dollars an hour

Explanation:

User RichArt
by
5.6k points
Welcome to QAmmunity.org, where you can ask questions and receive answers from other members of our community.