Answer: $41
Step-by-step explanation:
To get price of 1 you just divide amount by amount bought
$16.40/4 = $4.1
$4.1 x 10 = $41 (price of 10)
Answer:
Explanation:
Price of one box = 16.40 ÷ 4 = 4.1
Price of 10 boxes = 4.1 × 10 = 41
6.5m questions
8.6m answers