73.9k views
0 votes
$3.79 for 4
avocados
What is one avocado

User Pimvdb
by
7.3k points

2 Answers

4 votes

Answer:

95 cents

Explanation:

User Reirab
by
7.0k points
2 votes

Answer:

.9475

Explanation:

divide 3.79 by 4

User Yogurtu
by
7.7k points