Using the following prices, calculate the unit price to determine how much it would cost for 5 containers of yogurt and 3 containers of applesauce. $4.29 for 6 containers of yogurt $3.39 for 8 containers of applesauce a. $4.39 b. $4.85 c. $6.41 d. $7.68