146k views
0 votes
Find each rate and unit rate $8.96 for 8 pounds of grapefruit?

User Ronag
by
8.7k points

1 Answer

1 vote

Answer:

the answer should be 0.96

User Darrin Doherty
by
8.0k points

No related questions found