29.5k views
0 votes
What is the lower unit rate of $4.99 for 6 cans or $7.99 for 10 can

User Xulfee
by
6.0k points

1 Answer

4 votes
Dudjdjsjsjshdhdjzjjdhdhshs
User Eephyne
by
6.1k points