Answer:
$6.75
Explanation:
You would have to find how much it would cost you to buy 1 can. So you do $9/4= $2.25
now multiply $2.25 and 3
which equals $6.75
6 dollars 75 cents
Hope this helps :)
8.0m questions
10.7m answers