62.0k views
3 votes
A 32-cup bottle of fabric softener costs $21.12. What is the price per quart?

User ADJ
by
8.0k points

1 Answer

4 votes

2 dollars is the correct answer...

Hope this helps......

User Elliot Vargas
by
8.9k points

Related questions

1 answer
0 votes
202k views
1 answer
1 vote
84.5k views
1 answer
5 votes
54.4k views